Sidang Pengarang Akhbar Harian Metro

Datuk Mustapa Omar

Pengarang Kumpulan Harian Metro
Samb: 4750
E-mel: musomar@hmetro.com.my


Shariffudin Mohamed

Pengarang Eksekutif Berita dan Hal Ehwal Semasa
Samb: 4763
E-mel: sfmohd@hmetro.com.my


Tuan Mohd Asri Tuan Hussein

Penulis Khas Kanan
Samb: 4779
E-mel: asri_hussein@hmetro.com.my


Husain Jahit

Pengarang Bersekutu (Rencana)
Samb: 4791
E-mel: husain@hmetro.com.my


Mohd Safar Ahmad

Pengarang Kanan Berita Hujung Minggu
Samb: 4918
E-mel: safar@hmetro.com.my


Ahmad Shahrul Nizam Muhammad

Pengarang Kanan Berita Wilayah
Samb: 7247
E-mel: ahmadshahrulnizam@hmetro.com.my


Yaacob Abdul Rahim

Head Copy Editor
Samb: 4917
E-mel: yaacob@hmetro.com.my


Roslan Ibrahim

Pengarang Rencana
Samb: 4759
E-mel: lann@hmetro.com.my


Mohd Jamilul Anbia Md Denin

Pengarang Jenayah
Samb: 4773
E-mel: anbia@hmetro.com.my


Kamarudin Mohamed Salleh

Pengarang Global
Samb: 4782
E-mel: kamarudin_salleh@hmetro.com.my


Ahmad Riadz Mohd Radzi

Pengarang Hiburan
Samb: 4725
E-mel: riadz@hmetro.com.my


Roslen Fadzil

Pengarang e-Magazine
Samb: 4799
E-mel: roslen@hmetro.com.my


Khairil Shahriman Maarup

Editor Grafik HM
Samb: 4777
E-mel: shahriman@hmetro.com.my


Team myMetro (Online)

Munir An'am Zuljadan

Pengarang Digital
Samb: 4777
E-mel: munir@hmetro.com.my

Asmizan Mohd Samiran (Pengarang Online)
Aimie Pardas (Pengarang Media Sosial)
Hisyam Salleh (Timbalan Pengarang Media Sosial)
Rozimi Hashim (Pengarang Online)
Esme Johari Wahab (Wartawan New Media)
Nurul Huda Kosnon (Wartawan New Media)
Mazizul Dani (Wartawan New Media)
Mohamad Hanafis Abdul Haris (Wartawan New Media)
Ridhatul Rizki (Wartawan New Media)
Shakil Md Nor (Web & Grafik)
Mohd Muazzamil Mohamed Bajuri (Web & Grafik)
Hafizah Hashim (Web Content)
Fairus Anuar (Penerbit/Penyunting Video)
Fuad Zamir Mohamad Amirollah (Penyunting Video)
Shahrul Redzuan Zulkifli (Video)
Mior Azlan Mior Kamarulbaid (Video)
Raja Shah Amimarzuan (Grafik)
Melissa binti Baharudin (Grafik)
Hanafiah Nordin (Grafik)
Mohamad Azan Shah Mohd Noor (Motion Graphics)

Ahmad@Salim Bachok

Timbalan Pengarang Kumpulan Harian Metro
Samb: 4303
E-mel: daeng@hmetro.com.my


Othman Mamat

Pengarang Eksekutif (Pengeluaran/BPI)
Samb: 4925
E-mel: othman@hmetro.com.my


Noorsham Md Saleh

Pengarang Bersekutu (Berita dan Integrasi Media)
Samb: 4777
E-mel: noorsham@hmetro.com.my


Manan Samad

Pengarang Kanan Berita
Samb: 4764
E-mel: manan_samad@hmetro.com.my


Yusri Abdul Malek

Pengarang Kanan Berita (Unit Khas)
Samb: 4777
E-mel: yusri_malek@hmetro.com.my


Ahmad Shukri Sulaiman

Ketua Penyunting HM
Samb: 4789 / 4911
E-mel: ashukri@hmetro.com.my


Mohd Radzi Wahab

Pengarang Sukan
Samb: 4749
E-mel: mradziw@hmetro.com.my


Adam Salleh

Pengarang Rencana Edisi Hujung Minggu
Samb: 4414
E-mel: adam@hmetro.com.my


Rahayu Mohamad Salleh

Pengarang Wanita
Samb: 4745
E-mel: ayu@hmetro.com.my


Badrila Jamlus

Pengarang Ekonomi/Teknologi Maklumat
Samb: 4774
E-mel: jbad@hmetro.com.my


Hartati Hassan Basri

Pengarang Selebriti
Samb: 4783
E-mel: hartati@hmetro.com.my


Kamarulzaman Pid

Pengarang Sisipan
Samb: 7247
E-mel: kamarulzaman_pid@hmetro.com.my


Meor Riduwan Meor Ahmad

Pengarang Mahkamah
Ext: 4733
E-mel: mriduwan@hmetro.com.my