JADUAL SUKAN SEA - KHAMIS 24 OGOS
AKUATIK (Renang) - TUJUH PINGAT EMAS
(Pusat Akuatik Nasional, Bukit Jalil)
Saringan: 200m rampaian individu lelaki - 9pg
Saringan: 200m rampaian individu wanita - 9.15pg
Saringan: 100m kuak lentang lelaki - 9.30pg
Saringan: 100m kuak dada wanita - 9.40pg
Saringan: 100 gaya bebas lelaki - 9.50pg
Saringan: 800m gaya bebas wanita - 10pg
Saringan: 4x200m gaya bebas lelaki - 10.20pg
FINAL: 200m rampaian individu lelaki - 7mlm
FINAL: 200m rampaian individu wanita - 7.10mlm
FINAL: 100m kuak lentang lelaki - 7.20mlm
FINAL: 100m kuak dada wanita - 8mlm
FINAL: 100m gaya bebas lelaki - 8.10mlm
FINAL: 800m gaya bebas wanita - 8.40mlm
FINAL: 4X200m gaya bebas lelaki - 9mlm
OLAHRAGA - SEMBILAN PINGAT EMAS
(Std Nasional, Bukit Jalil)
FINAL: Baling tukul besi wanita - 3ptg
FINAL: Lompat bergalah lelaki - 3.10ptg
Heptatlon 1: 100m berpagar - 3:20 PM
Saringan 1: 400m wanita - 3:30 PM
Saringan 2: 400m wanita - 3:40 PM
Saringan 1: 400m lelaki - 3:50 PM
Saringan 2: 400m lelaki - 4:00 PM
Heptatlon 2: Lompat tinggi - 4:10 PM
FINAL: 1,500m wanita - 4.20ptg
FINAL: 1,500m lelaki - 4.35ptg
FINAL: Lompat jauh lelaki - 8:00 PM
Heptatlon 3: Lontar peluru - 8:05mlm
FINAL: Lompat tinggi wanita - 8.10mlm
FINAL: 10,000m wanita - 8.15mlm
FINAL: 400m wanita - 9mlm
FINAL: 400m lelaki - 9.10mlm
Heptatlon 4: 400m berpagar - 9.40
BADMINTON - DUA PINGAT EMAS
(Axiata Arena, Bukit Jalil)
FINAL: Berpasukan wanita - 9pg
FINAL: Berpasukan lelaki - 3ptg
BOLA KERANJANG
(Std MABA)
Wanita
Malaysia mln Filipina - 11.15pg
Lelaki
Malaysia mln Laos - 3.45ptg
BILIARD & SNUKER - SATU PINGAT EMAS
(KLCC Dewan 4)
Suku akhir: English Biliard Individu Lelaki - 10:00 AM
Suku akhir: Pool 9 Ball Lelaki - 10pg
Suku akhir: Snuker Perseorangan lelaki - 2:00 PM
Suku akhir: Pool 9 Ball Perseorangan wanita - 2ptg
Suku akhir: English Biliard Perseorangan lelaki - 6ptg
FINAL: Pool 9 Ball Beregu Lelaki - 6ptg
FINAL: Pool 9 Ball Perseorangan wanita - 6ptg
BOWLING - DUA PINGAT EMAS
(Sunway Pyramid, Petaling Jaya)
Pusingan awal: Berpasukan lelaki - 9 pg
Pusingan awal: Berpasukan wanita - 9 pg
FINAL: Berpasukan lelaki - 2.30 ptg
FINAL: Berpasukan wanita - 2.30 ptg
TINJU - ENAM PINGAT EMAS
(MiTEC Dewan 8)
FINAL: 46-49kg - 3.00 ptg
FINAL: 49-52kg - 3.20 ptg
FINAL: 52-56kg - 3.50 ptg
FINAL: 60-64kg - 4.20 ptg
FINAL: 69-75kg - 4:50 PM
FINAL: 75-81kg - 5.20 ptg
KRIKET - SATU PINGAT EMAS
(Oval Kinrara)
Lelaki: Indonesia mn Malaysia - 10 pg
BERBASIKAL - SATU PINGAT EMAS
(Putrajaya & Laos)
Lepas beramai-ramai lelaki - 10 pg
EKUESTRAIN (Dressage/Jumping) - SATU PINGAT EMAS
(Pusat Ekuestrian 3Q, Rawang)
FINAL: Dressage individu - 9 pg
POLO
(Ekuestrian Park, Putrajaya)
Singapura mln Malaysia - 9 pg
BOLA SEPAK - SATU PINGAT EMAS
Wanita (Round Robin): Malaysia mln Vietnam - 8.45mlm
GOLF - DUA PINGAT EMAS
(Mines Resort & Golf Club)
FINAL: Individu lelaki - 7.30 pg
FINAL: Individu wanita - 8:30 pg
HOKI PADANG
(Std Hoki Nasional, Bukit Jalil)
Thailand mln Malaysia - 8 mlm
HOKI DALAM DEWAN
(MiTEC Dewan 4)
Wanita: Malaysia mln Singapura - 6 ptg
Lelaki: Malaysia mln Singapura - 7.30 ptg
HOKI AIS - SATU PINGAT EMAS
(Empire City)
Lelaki: Singapura mln Malaysia - 8 mlm
KARATE - EMPAT PINGAT EMAS
(KLCC, Dewan 1)
FINAL: Kata Berpasukan Lelaki - 8 pg
FINAL: Kata Berpasukan Wanita - 8 pg
FINAL: Kumite Berpasukan Wanita - 10 pg
FINAL: Kumite Berpasukan Lelaki - 2 ptg
FINAL: Kata Berpasukan Wanita - 4 ptg
FINAL: Kata Berpasukan Lelaki - 4.15 ptg
FINAL: Kumite Berpasukan Wanita - 4.30 ptg
FINAL: Kumite Berpasukan Lelaki - 5 ptg
BOLING PADANG - DUA PINGAT EMAS
(Pusat Lawn Bowl Nasional, Bukit Kiara)
Pusingan awal: Tiga sepasukan lelaki - 9pg
Pusingan awal: Beregu lelaki - 9pg
Tempat ke-3/4: Empat sepasukan lelaki - 9pg
FINAL: Empat sepasukan lelaki - 9pg
Pusingan kelayakan: Beregu wanita - 9pg
Pusingan kelayakan: Tiga sepasukan wanita - 9pg
Pusingan kelayakan: Tiga sepasukan lelaki - 3ptg
Pusingan kelayakan: Perseorangan lelaki - 3ptg
Pusingan kelayakan: Perseorangan wanita - 3ptg
Tempat ke-3/4: Empat sepasukan wanita - 3ptg
FINAL: Empat sepasukan wanita
Pusingan awal: Tiga sepasukan wanita - 3ptg
PENCAK SILAT - SATU PINGAT EMAS
(KLCC Dewan 2)
FINAL: Ganda lelaki - 11pg
PETANQUE -DUA PINGAT EMAS
(Arena Petanque, KL)
Pusingan awal: Beregu lelaki - 9pg
Pusingan awal: Beregu wanita - 9pg
Separuh akhir: Beregu lelaki - 3ptg
Separuh akhir: Beregu wanita - 3ptg
FINAL: Beregu lelaki - 5ptg
FINAL: Beregu wanita - 5ptg
SEPAK TAKRAW
(Std Tertutup Titiwangsa)
Quadrant lelaki: Malaysia mln Myanmar 12tgh
Quadrant wanita: Vietnam mln Malaysia - 12.01tgh
Quadrant wanita: Malaysia mln Myanmar - 8mlm
MENEMBAK - DUA PINGAT EMAS
(Lapang Sasar Subang)
Kelayakan: 10m air pistol wanita - 9pg
FINAL: 50m rifle prone WANITA - 9PG
FINAL: 10M air pistol wanita - 12tgh
SKUASY - TIGA PINGAT EMAS
(Pusat Skuasy Nasional, Bukit Jalil)
FINAL: Beregu campuran - 10pg
FINAL: Jumbo wanita - 5ptg
FINAL: Jumbo lelaki - 6ptg
PINGPONG
(MiTEC Dewan 7)
Pusingan awal lelaki: Malaysia mln Myanmar - 9pg
Pusingan awal wanita: Malaysia mln Myanmar - 11pg
Pusingan awal lelaki: Malaysia mln Laos - 7mlm
TENIS
(Pusat Tenis Nasional)
Separuh akhir wanita - 10pg
Separuh akhir lelaki - 12tgh
Suku akhir beregu campuran - 2ptg
BOLA TAMPAR
(MiTEC Dewan 11)
Pusingan awal wanita: Filipina mln Malaysia - 2ptg
Pusingan awal lelaki: Malaysia mln Thailand - 7mlm